tel. 091 423 03 17

ul.P.Wawrzyniaka 7B, 70-392 Szczecin

  
February 2023
S M T W T F S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Informujemy, iż w związku z rozwojem rządowej platformy usług e-administracji – gov.pl niniejsza strona zaprzestaje publikacji nowych treści. Od dnia 22 grudnia 2022r. wszelkie aktualne informacje związane z funkcjonowaniem naszej bursy publikowane będą na nowej stronie na portalu gov.pl pod adresem: https://www.gov.pl/pbsaszczecin
Serwis https://www.gov.pl/pbsaszczecin od dnia 5.01.2023r. będzie pełnił również funkcję Biuletynu Informacji Publicznej Państwowej Bursy Szkół Artystycznych w Szczecinie.
Portal gov.pl jest głównym serwisem polskiego rządu, w którym w jednym miejscu można znaleźć informacje na temat ministerstw i wielu innych instytucji publicznych. Wszystkie zbudowane są w tym samym wysokim standardzie spełniającym wymogi bezpieczeństwa i dostępności cyfrowej.

 


 

W bursie/internacie mogą przebywać jedynie wychowankowie bez objawów chorobowych dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych. 

 

 

W związku z sytuacją epidemiczną zwracamy się z uprzejmą prośbą aby wychowankowi podczas zakwaterowania w bursie towarzyszyła maksymalnie 1 osoba.

 


Regulamin i zasady postępowania w PBSA w związku z zagrożeniem zakażenia wirusem Cowid – 19


  

 

 


 

 Wniosek o zwolnienie z opłat za zakwaterowanie. 


 Wykonanie drogi dojazdowej oraz placu manewrowego na potrzeby straży pożarnej

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

 

 


 

 

 Przygotowanie dokumentacji oraz kosztorysu niezbędnego do realizacji termomodernizacji budynku 

Dnia 23.07.2015r. w Warszawie podpisano umowę z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie dofinansowania zadania realizowanego w ramach programu Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura szkolnictwa artystycznego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury pod nazwą

 

„Przygotowanie dokumentacji oraz kosztorysu niezbędnego do realizacji termomodernizacji budynku”

 Zewnętrzne instalacje sanitarne i izolacja przeciwwilgociowa Państwowej Bursy Szkół Artystycznych w Szczecinie


Dnia 20.05.2011 r. w Warszawie podpisano umowę z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie dofinansowania zadania realizowanego w ramach Programu Infrastruktura Kultury pod nazwą "Zewnętrzne instalacje sanitarne i izolacja przeciwwilgociowa Państwowej Bursy Szkół Artystycznych w Szczecinie".

Remont dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.